• vysetrenia

    , Autor: bobika4

    dobry den, chcem sa opytat ak mam zavazne problemy moze ma doktor vysetrit aj pocas menstruacie.? mala som na plane isť k lekarke, pretoze uz davnejsie mam bolesti v podbrušku, unavu, pokles hmotnosti, nechutenstvo, a dalsie. a na hradzi ,respekt. medzi konečnikom a posvou mam akokeby (Ranku) alebo niečo take, čo pri dotyku bolí. Zaciatkom minuleho roka mi bola zistena"čokoladova cysta"ktora splasla. A myslim ze aj vysledky krcka maternice boli take vselijake. Ale kedze som este kkojila tak sa nemohla nasadit liecba.Menstruaciu som dostala skor o 15 dní ako som mala, a samozrejme s velkymi bolesťami, ale tie bolesti su aj keď menštruacia nieje. Možu tieto všetky problemy vyustiť aj do velmi zavažnych? Moja mama je onkol.pacientka(gynekol.problemy) a taktiež rakovina prsnika. Tehotna niesom.

    Dobrý deň,
    zatiaľ z popisovaných ťažkostí nevyplýva akútny problém, tak počkajte kým vám skončí menštruácia a následne sa objednajte u gynekológa na kompletnú gynekologickú preventívnu prehliadku.