• gynekologia

    , Autor: bobika4

    dobry den, chcem sa opytat: medzi posvou a konecnikom (ako je hradza) sa mi vytvoril mensi vacok, ktory pri dotyku boli, a takisto svrbi to miesto, a niekedy dokonca aj pri pohybe. MAm 24 rokov a trojrocne dieta. Cim to moze byt spojene, bojim sa ist k lekarovi ale budem musiet ist. MAla som aj zistenu cokoladovu cystu, ktora po case zmizla, ale problemy pri menstruacii mam stale, a bolesti aj ked mesdtruaciu nemam. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    pravdepodobne pôjde o cystičku, možno zdurenú Bartholiniho žlazu, prípadne to môže súvisieť aj s Endmetriózou. Je naozaj nutné vyhľadať gynekológa.