• obavy

    , Autor: odbornik6

    mam problem asi dva dni po menzese moj partner bol vo mne ale asi len 2 minnuty neurobil sa a asi o dva dni bol tiez vo mne ale vyvrcholil asi 15 min po tom co uz bol von.no menzes mi meska uz 5 dni ake nmam bolesti vajecnikoch ako pred menstruaciou aj bolesti v krizoch.nemyslim zeby som bola tehotna kedze sa nevyvrcholil vomne ale neviem co to moze byt mam taky kyslasty vytok a parkrat som mala aj zapaly s hrudkovitym vytokom a svrbenim neprijemnym najma ked zima v nohy ale nemala som liecene moze to byt aj z toho alebo co to moze byt?

    Dobrý deň,
    urobte si tehotenský test, pravdepodobnosť, že ste tehotná je mála ale nedá sa to vylúčiť. Výtok je potrebné preliečiť - navštívte gynekológa.