• Moja malá dcerka ma gyn. problém

    Dobrý deň. Ja by som sa chcela opýtať ako mám postupovať keď moja trojročná dcéra ma problem s tým že sa jej robý blanka na pošve?? Boli sme už aj u detskej gynekologičky a ta mi povedala,že to je z toho dôvodu,že sa zle starám o hygienu mojej dcéry. Preto sa obraciam na Vás s týmto problémom. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    ďakujeme za dôveru. Takto na "diaľku" sa mi však ťažko hodnotí o čo by mohlo vo vašom prípade ísť. Každopádne skúste dodržať odporúčanie, ktoré vám detská gynekologička dala, je možné že ide o pošvovú infekciu s výtokom, ktorý sa následne pretvorí na "blanku". Nemusí ísť o zanedbanú hygienu, no teraz je nutné zvýšiť hygienické návyky.