• sono

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, poprosila by som Vás o vysvetlenie môjho nálezu: L.sin. na r-LQQ hypoechogénne oválne hladko ohraničené homogénne ložisko veľkosti 9x5 mm, bez vaskul. v CFM, mierne zvýraznené dorz. echo. Ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň,
    ide o drobnú cystičku na ľavom prsníku, ktorej charakter je dľa popisovaného benígny (neškodný). Nemusíte sa znepokojovať.