• Kondom

    Dobrý deň, pán doktor. Chcela by som sa spýtať. Dnes sme mali s priateľom sex. Celý život mám nepravidelnú menštruáciu. Najčastejšie sa mi to pohybuje od 31-35 dní. Vychádzajú mi však plodné dni. Mali sme kondóm, a partner mi tvrdí že vytiahnuť aj s kondómom stihol, no ja som v tomto až priveľmi opatrná. Myslíte že môžem byť v kľude? Stretli ste sa niekedy s tým že by ochrana takto zlyhala? Kondóm sme kontrolovali aj nepraskol. Prípadne ak sa spraví do kondómu vnútri?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpkladu chráneného pohlavného styku, za predpokladu, že nedošlo k prasknutiu kondómu, tehotná nebudete. Nemusíte sa obávať.