• Tehu po kyrete

    Dobry den, chcela by som sa spytat, mozno uplne opacnu otazku nez ostatny ale po kyrete je normalne ovulacia do kolko dni cca? Pytam sa preto lebo dieta uz nechcem, a mala som sex dva t.po kyrete.. Ms este zatial nie je. Ma zmysel ze som si dala tabletku po?

    Dobrý deň, ovulačný a menštruačný cyklus sú dva samostatné cykly, ktoré síce na seba nadväzujú ale prebiehajú samostatne. Nedá sa vylúčiť, že u Vás už došlo k ovulácii. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá. Odporúčam do budúcna používať niektorú z foriem antikoncepcie.