Poradňa gynekológa a pôrodníka

Poradňa gynekológa a pôrodníka
18,760 otázok

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Daniel Kelij, MPH ktorý pracuje na Gynekologicko-pôrodníckej klinike Nemocnice AGEL Košice-Šaca

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Poradňa gynekológa a pôrodníka
 • Vytok z bradaviek

  , Autor: xxdsdsf

  Dobry den, byvala priatelka vysadila antikoncepciu priblizne pred mesiacom. pohlavny styk sme medzicasom mali. objavil sa u nej vytok z bradaviek vyzera to na kolostrum. moze to byt zmenou v tele kvoli antikoncepcii alebo bude tehotna ?

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij, MPH

  Dobrý deň, príčin výtoku z bradaviek môže byť viacero. Za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo nedá vylúčiť. Je potrebné navštíviť obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrení určí príčinu ťažkostí a stanoví ďalší postup.

Podobné otázky

 • výtok z bradaviek

  , Autor: Barbora11

  Dobrý deň,
  už vyše roka užívam hormonálnu antikoncepciu. Dnes sa mi objavili malinké biele fliaciky na podprsenke, teda výtok z bradaviek. Fliaciky boli rovnako malinké.
  Mala by som zájsť k doktorovi? Mohlo by ísť o nejaký problém? Niekde som sa dokonca dočítala, že sa takéto príznaky objavujú na začiatku tehotenstva, je to možné?
  Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

  Odpovedá: MUDr. Daniel Kelij, MPH

  Dobrý deň, spomínané prejavy sa môžu vyskytovať z viacerých príčin, napriklad ako vedľajší účinok hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Takto sa Vám neviem bližšie vyjadriť. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.