• Menštruácia

    , Autor: Julinka00

    Dobrý deň, včera som si zobrala prvú aktívnu tabletky zo 4. blistra avšak menštruácia ešte neskončila. Mám ešte stále hnedý hlien. Ako mám teraz postupovať? Môžem takto špiniť aj ďalšiu dobu?

    Dobrý deň, áno, krvácanie, či špinenie môže pretrvávať aj dlhšie, ako iba počas obdobia užívania placebo tabliet, prakticky aj celý cyklus. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie, aj napriek špineniu.