• Bábätko

    , Autor: tinpag

    Zdravím...mám 43 rokov a mladšieho partnera... zvažujeme bábätko partner navrhol ..ja užívam 4 roky antikoncepciu..a som pri nej 3 roky bez menštruácie..je vôbec vhodné pri mojom veku ísť ešte do tehotenstva? Po ženskej stránke som zdravá, problémy mám zdravotné len s kolenami. Ďakujem za odpoveď. Ja mám tri dospelé deti.. partner ani jedno.

    Dobrý deň, úprimne, tehotenstvo by bolo teoreticky možné, hoci by bolo rizikové. Rozhodnutie je však na Vás. Musíte si zvážiť všetky pozitíva aj negatíva. Po vysadení antikoncepcie nebudete pred otehotnením chránená.