• Krvácanie počas antikoncepcie

    , Autor: Michaela2020

    Dobrý deň beriem antikoncepciu belaru. Po ukončení 4blistra mi menštruácia počas 7 daňovej pauzy neprišla. Spravila som si tehotenský test vyšiel mi negatívny, po 7 dňoch som začala brať 5balenie na 9 deň užívania som začala silno krvácať nie je to len spinenie, je to v poriadku? Tým že je piatok mi už moja dr. nedvíha a nechcem nič podceniť. Ďakujem pekne za odpoveď

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa môže, aj napriek pravidelnému užívaniu tabliet hormonálnej antikoncepcie, vyskytovať krvácanie, či špinenie prakticky počas celého cyklu a počas sedemdňovej pauzy sa nemusí dostaviť. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. V prípade extrémne silného krvácania navštívte Vášho obvodného gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.