• Evra

    Dobrý večer prajem, mám otázku aký máte prosim osobný názor na antikoncepciu Evra náplaste a aká je možnosť otehotnieť bez prerušovaného pohlavného styku a aký máte na to celé Váš názor, keďže môj gynekológ nikdy nevidi v žiadnej antikoncepcii nijaké negatívum. Iba sa potrebujem uistiť aby raz nebolo neskoro…
    Ďakujem vopred za reakciu pekný večer prajem ;)

    Dobrý deň, spomínaný preparát patrí medzi kombinovanú hormonálnu antikoncepciu vo forme náplastí. Za predpokladu správneho užívania je pravdepodobnosť tehotenstva malá. Môžete mať nechránený pohlavný styk.