• Špinenie

    , Autor: Iglia

    Dobrý deň užívam už rok antikoncepciu mistra a v poslednom čase som si všimla špinenie (hnedé) nie je toho veľa ale aj tak sa chcem opýtať či je to v poriadku.. v sobotu mi začína 7 dňová pauza tak nie je to náhodou kvôli tomu?

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie je špinenie, či krvácanie aj mimo pauzy pomerne časté. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.