• Surne

    , Autor: Evulik123

    Dobrý večer pán doktor užívam antikoncepciu 7 mesiacov včera večer som začala nový blister teda prvú tabletku po pauze mala som ju zjesť o 21:00 ale nedalo sa a tak som ju zjedla o hodinku a pól neskôr hneď ráno som mala nechránený pohlavný styk je možné že by som bola tehotná ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, jeden a pol hodinový posun v užití tabletky hormonálnej antikoncepcie nemá vplyv na jej účinok. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.