• Zlynda-vreya

    , Autor: Sabxa

    Dobry den chcela by som sa spytat ohladom antikoncepcie vreya. Používala som antikoncepciu zlynda ale prešla som na vreyu. Na nete bolo napisane, ze po poslednej funkčnej tabletke mam dalsi den hned zacat uzivat vreyu, tak som tak spravila ale moja gynekologička mi povedala, ze ju mam zacat uzivat az v den menštruácie. Co mam teraz robit? Kedze 2 tabletky som uz zjedla? Ako ju spravne uzivat aby nestratila efekt?

    Dobrý deň, je rozdiel, či začínate s uživaním hormonálnej antikoncepcie, alebo prechádzate s jednej tabletkovej hormonálnej antikoncepcie na druhú. Ak ste užili prvú tabletku Vreyi nasledujúci deň po užití 24. aktívnej tabletky Zlyndy, postupovali ste správne. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet Vreyi.