• Zavedene teliesko - pokracovanie

    , Autor: Majaaaaaa

    Dobry vecer, pisem Vam z kamaratkineho uctu, pretoze mam z mojho uz obmedzeny pocet otazok. Pisem ohladom telieska IUB a Vasho dotazu ohladom datumu vyroby. Datum vyroby je "2017-05", datum spotreby "2020-05". Bolo mi zavedene 7.1.2020. Je to teda v poriadku, nemusim sa bat, ze sa nieco stane? Dakujem este raz.

    Dobrý deň, ako som písal, jedná sa o medené vnútromaternicové teliesko, ktoré má po zavedení fungovať minimálne 5 rokov. Vplyv na účinok by nemal byť žiadny. Spomeňte to však pri najbližšej návšteve Vášmu obvodnému gynekológovi.