• menzes

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, je to v poriadku ked mi menzes chodí až na 5.-6.den pauzy, ked sa píše v letáčiku, že príde do dvoch-troch dní? Prečo to tak je?

    Dobrý deň, áno, ak nemáte iné ťažkosti, je to v poriadku. Je pravda, že najčastejšie sa krvácanie z vysadenia dostavuje na 2-3 deň, ale nemusí to byť pravidlo, niekedy sa špinenie nemusí dostaviť vôbec. Odsledujte si to. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.