• hak a diklofenak

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, užívam hatk a začali ma boliet kríže, tak som začala užívat aj voltaren (diklofenak). Môžu sa spolu? Nezníži sa účinok hatk, alebo je potrebný nejaký časový odstup?

    Dobrý deň, Voltaren účinok hormonálnej antikoncepcie nezníži, nie je potrebný ani časový odstup, ale neužívajte ho dlhodobo. Pokračujte v pravidelnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.