• Antikoncepcia doplnujuca otazka

    , Autor: Barborela

    Dobrý večer, napisali ste mi na otázku, ci proti otehotneniu postaci antikoncepcia, ze postaci pokial ju budem brat pravidelne, tyka sa to hormonálnej antikoncepcie, ci aj tej nizkohormonalnej, ci pri tej druhej musíme použit kondom? Ďakujem

    Dobrý deň, týka sa to každej jednej tabletkovej hormonálnej antikoncepcie. Za tým účelom je to predpisované aj používané, aby sa nemusela používať iná forma antikoncepcie za predpokladu dodržania všetkých zásad správneho užívania.