• Nevoľnosť

    , Autor: LVMI

    Dobrý deň asi 2 TT beriem antikoncepciu každý deň ráno, a posledne dni mi je celý deň nevoľno môže to spôsobovať užívanie antikoncepcie plus beriem denne magnerot 2 krát. Pred dvoma TT sme mali pohl. styk stým ze na začiatku chvíľku nechránený, o dva dni na to mi prišla menštruácia a začala som uživat antikoncepciu. Robila som si pre istotu test ale je Negatívny. Bola by tam možnosť tehotensva? Pár dní ma aj prehanalo. A som dva m po spontanom pôrode. Ďakujem

    Dobrý deň, nevoľnosť môže spôsobovať čerstvo nasadená antikoncepcia. Možnosť tehotenstva za spomínaných okolností by teoreticky mohla byť, je to ale málo pravdepodobné. Pre jednoznačné vylúčenie tehotenstva navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý na základe vyšetrenia betaHCG z krvi vylúči tehotenstvo.