• Zastavenie krvacania

    , Autor: IvanaZe

    Dobrý deň, začala som užívať karhla a je to len druhy mesiac takže moje telo nie je zrejme na hormóny zvyknuté.. prvá menštruácia prišla správne ako mi lekárka povedala no týždeň po jej skončení popri užívaní druheho blistra už šiesty deň silno krvácam .. neviem ako dlho to bude trvat a o týžden presne sa chystam na dovolenku a rada by som sa menštruácii vyhla .. chcem sa teda opýtat či je nutne zmenit antikoncepciu, alebo navstivit lekara pripadne ci je mozne nejako menstruaciu zastavit a moju pravidelnú aj oddialit.. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, pri silnom krvácaní navštívte Vášho obvodného gynekológa, ktorý najlepšie pozná všetky okolnosti ako aj má k dispozícii všetky potrebné informácie o Vás a vie tak najlepšie zhodnotiť stav a určiť ďalší najvhodnejší postup.