• Oddialenie mens pokračovanie 2

    , Autor: julia-8

    Vychádza mi to na druhý deň cyklu. Takže ak chcem oddialiť mám brať žlté tablety z druhého blistra a biele placebo vynechať ? A ak budem chcieť potom aby mi menštruácia prišla? Mám začať s bránim placebo tabliet? Chcem aby sa mi menštruácia oddialila aspoň o tri dni.

    Dobrý deň, po doužívaní aktívnych tabliet z aktuálneho blistra vynechajte placebo tablety a pokračujte priamo aktívnymi tabletami z ďalšieho blistra, ktorý ale doužívajte celý, teda aj s placebo tabletami. Následne pokračujte v obvyklom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.