• Slabá menštruácia

    , Autor: nikol-2

    Dobrý deň, berem rok antikoncepciu karhla vždy som mala menštruáciu 4-5 dní mierne silnú.. 4.2.2019 som mala neprerušovany pohlavný styk potom som dostala menštruáciu ale slabšiu ako obvikle po mesiaci teda dnes som dostala menštruáciu ale veľmi slabú skôr také špinenie nedá sa to nazvať menštruáciou môžem byť tehotná ak beriem HAK poctivo? Bola dom aj na gynekologickej prehliadke 22.2 ale to by aj tak ešte nebolo nič vidno

    Dobrý deň, ak užívate tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne, nemusíte sa obávať, šanca, že ste tehotná je veľmi malá. Takéto krvácanie je typické počas užívania hormonálnej antikoncepcie. Pri akýchkoľvek nejasnostiach alebo ťažkostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.