• uzivanie antikoncepcie

    , Autor: aleninmar

    dobry den mam dve deti uz a uz davnejsie som brala antikoncepciu mistra takze recpt mam chcem sa spytat ze chcela by som ju zacat uzivat mozem si ju dat aj na 4 den menstraucie stane sa nieco alebo nebude mat tie ucinky dakujem za odpoved

    Dobrý deň, efekt nemusí byť stopercentný
    je lepšie a jasnejšie začať užívať prvý maximálne druhý deň menštruácie-krvácania
    alebo začnite užívať , ale používajte tento mesiac i iný typ ochrany
    s pozdravom