• Menstruacia pocas uzivania HAK

    Dobry den, chcela by som sa spytat-mavala som velmi nepravidelny cyklus a velmi silnu menstruaciu, preto som zacala uzivat HAK. Bolo u mna tazke "definovat" zaciatok menstruacie, nakolko sa mi vzdy tyzden rozbiehala a az potom zacala normalne. HAK som zacala uzivat pri tom rozbiehani. menstruaciu som mala velmi slabu.Teraz uzivam tabletky 14.den (prve balenie-takze som este len zacala) a pred dvoma dnami sa mi objavilo spinenie a dnes aj krvacanie ako pri menstruacii. Vcera som volala lekarovi a vraj sa to moze stavat prvy mesiac. chcem sa spytat ci je to ok alebo ci mam znoav kontaktovat lekara?dakujem

    Dobrý deň,
    áno je to normálne ako vás ubezpečil i váš lekár, vyčkajte , pokračujte v užívaní a ak by sa situácia opakovala v ďalšom cykle, je na zváženie zvážiť zmenu HAK. HAk by vám nemala robiť žiadne ťažkosti.
    s pozdravom