• antikoncepcia lunytta

    Dobry den rada by som sa opytala beriem antikoncepciu lunytta v pondelok som dobrala poslednu tabletku a od utorka som mala mat oddychovy tyzden a teda som mala dostat menstruaciu ktora sa vsak zatial nedostavila po 7dnovom oddychovom tyzdni cize na osmy den mam zacat brat novy balicek antikoncepcie chcela by som sa spytat ako to vlastne teraz mam spravit ked este nemam menstruaciu a buduci tyzden mam zacat jest novy balicek za skoru odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    pauzua si normálne spravte a nezávisle na tom či dostanete menses , začnite s novým blistrom.
    niekedy pri HAK nemusí byť menses vôbec
    s pozdravom