• zmena antikoncepcie

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň,
    prechádzam z triregolu na lyndinette 20 a lekárka mi povedala, že mám prejsť na novú hak po sedemdňovej prestávke alebo si mám dať mesačnú pauzu. Ktorá alternatíva je podľa vás lepšia?
    Mám 36 rokov a dve deti.
    Ešte som počula, že po lyndinette sa viac priberá ako po inej hak, je to pravda?
    ďakujem

    Dobrý deň,
    každá antikoncepcia pôsobí na každú ženu rôzne, preto otázka priberania je veľmi individuálna. Myslém si, že je fyziologickejšie pokračovať hneď po 7 dňovej pauze.