• Placebo

    , Autor: fabienne

    Dobry den,1 x mam antikoncepciu a chcela by som sa spytat ci aj po uziti zltych tabletiek z blistra som chranena, a akonahle dostanem menstruaciu uzivam tabletky normalne? Za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    po začatí užívania antikoncepcie je nutné sa prvých 7 dní chrániť. Následne ste plne chránená aj počas menštruácie aj počas užívania placebo tabliet.