• Kombinácia liekov

    Dobrý večer. Chcela by som sa informovať ohľadom užívania antikoncepcie a výživového doplnku od Imperial Vitamins-Super prsia. Antikoncepciu užívam už asi 10 rokov a chcela by som vyskúšať tento výživový doplnok, len sa bojím či kombinovanie týchto tabletiek nebude mať nejaké vedľajšie účinky. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    nie je známe, že by sa tieto dva prípravky vzájomne ovplyvňovali.