• Hak

    Dobrý den, chcela by som sa spytat, uz rok aj pol beriem hak vreya, vždy som ju brala poctivo a niikdy som nevyynechala a nikdy som si nepravila ani na mesiac pauzu, teraz som brala 2 mesiace ppo ssebe hak a malasom normálne menstruaciu a ppotom som hak na mesiac vysadila, eraz mi neprisla menstruacia, ale ja som si ista ze ttehotna byt nemozem kedze somstyk nemala, mozem zacat brat hak aj bez toho aby mi prisla menstruacia??? v letaku to tak je pisane ak vynecha raz tajk mampokracovat a brat hak dalej.... Dakujem zza rychlu odpoved Jessica

    Dobrý deň,
    určite nezačínajte s užívaním antikoncepcie mimo menštruáciu. Počkajte na krvácanie a potom začnite s užívaním. A menštruácia nepríde vyhľadajte lekára.