• zmena casu uzivania

    , Autor: odbornik6

    dobry den,
    chcem sa opytat, ak cca pol roka uzivam BELARU rano o 11 a teraz po 7dnovej pauze som chcela zmenit cas na 7vecer, je to v poiadku alebo je tam to riziko otehotnenia??mozem teda dalej pokracovat v brani vecer na tu 7 alebo sa mam vratit na rannu 11hodinu?
    dakujem za radu :)

    Dobrý deň,
    môžete začať s užívaním večer, od prvej tabletky ste chránená pred otehotnením rovnako ako keď ste užívali o 11.