Poradňa dojčenia a výživy

Poradňa dojčenia a výživy
6,276 otázok

Na všetky vaše otázky týkajúce sa dojčenia a výživy detí odpovedá pediatrička MUDr. Marta Špániková.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu. 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

 • bedrové kĺby

  , Autor: odbornik2

  Dobrý deň!
  Syn má 4 a pol mesiaca a dnes sme boli na druhej kontrole bedr. kĺbov. Ortopedička povedala, že je všetko v poriadku. (To povedala aj na prvej kontrole.) Na papieriku je však napísané: sono vyš. obojstranne I a, jadierka neprítomné. Čo to znamená? Jadierka nemusia byť prítomné, alebo by mali byť v tomto veku prítomné? Myslela som, že už nemusím baliť naširoko, ale teraz neviem. (?) Má sa ešte synčekovi na kĺbikoch niečo dovyvíjať? Ak ho mám baliť naširoko, tak do akého veku?
  Ďakujem Vám za odpoveď.

 • vrackanie

  , Autor: odbornik2

  Dobrý deň moja dcérka (17 dňová), ktorú kojím, keď sa napapá skoro stále vracká, máme to asi tri dni. Niekedy jej vyjde len trošku ale niekedy to z nej vystrelí celým prúdom. Nechávam ju aj odgrgnúť no niekedy márne chodíme aj pol hodinku a nič a akonáhle ju položím do postieľky tak zvracká, a zvracká nielen v postieľke ale aj v sedačke a tam leží vo zvýšenej polohe tak neviem. Môže jej škodiť moje mliečko?

  Ďakujem

 • Kojenie

  , Autor: odbornik2

  Dobrý deň. Mám doma 6týždňového chlapčeka, ktorý je plne kojený. Neviem z akého dôvodu asi tak 3dni pri kojení odťahuje hlavičku, je nervózny a plače. Mlieko mám, lebo keď si stlačím, tak strieka z neho. Prosím o radu, ako mám postupovať, pretože si neviem rady.
  Ďakujem.
  Ostávam s pozdravom

Otázok: 1623

Newsletter

Zaregistrujte sa do newslettra a získajte prístup k novinkám: