Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Pupok

    Dobry večer synovi ktory ma 2 mesiace sa na pupčeku urobilo toto co to moze byt prosim vás

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! V tomto systéme sa mi nezobrazujú fotky, tak skúste v novej správe, čo najpodrobnejšie popísať alebo, ak ste z BA kraja, viem prísť k vám domov:
    https://services.bookio.com/oki-doki/widget
    S pozdravom doki Katka