• Gravid joga

    Dobry den, pan doktor, momentalne som v 27tt a posledne obdobie asi cca 2 tyzdne pocitujem ako keby svalovku/miernu bolest v rozkroku, hlavne pri chodzi...lekar, mi povedal, ze ide o roztahovanie svalov panvy, ze je to normalne, brusko, podbrusko ma neboli ani netrvdne, iba tam nizsie, po gynekologickrj stranke a aj krcok su v poriadku. Chcem sa preto opytat na Vas nazor ohladom gravid yogy ci by taketo cvicenie bolo pre mna vhodne, ci moze pomoct a ci by som tymto cvicenim nejako neublizila babatku, dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    podľa viacerých štúdií je gravidjoga prospešné cvičenie a je odporúčané, preto si myslím, že je pre Vás vhodné, plodu to neublíži určite.