• Tehotenstvo 9tt a bolesti podbruška

    Dobrý deň,

    nachádzam sa v 9tt a stále ma sem tam pobolieva brucho. Niekedy je to ako pichanie, inokedy pocit podobný menštruačným bolestiam. Je tento pocit ako pred menštruáciou ešte stále v poriadku aj v tomto týždni tehotestva alebo mám radšej najvštíviť gynekológa. Bolesti nie sú nijak strašné ani veľké, skór len take nepríjemné.

    Ďakujem za váš čas.

    Dobrý deň,
    takéto problémy sú na začiatku tehotnosti časté, sú spôsobené postupným rastom maternice. Ak by aj hrozil potrat, lekár Vám nepomôže, preto je vyšetrenie zbytočné, treba počkať normálne na poradňu.