• Zakrvacanie

    Dorby deň, pán doktor som v 25tt., dnes som bola prepustená z nemocnice kvôli krvácaniu z nízko položenej placenty. Slabé krvácanie/spinenie pretrváva aj po prepustení z nemocnice. Je to podľa vás v poriadku? Že to takto bude pretrvávať kým sa placenta nevytiahne vyššie?

    Dobrý deň,
    každé krvácanie je signálom, že sa niečo nedobré s tehotenstvom deje, ale žiaľ nevieme to ovplyvniť. Nič iné ako čakať, ako to dopadne neostáva, do nemocnice je potrebné zájsť v prípade, že sa krvácanie zosilní, alebo sa pridajú bolesti.