• Bolestivý poslíčkovia v 36tt

    , Autor: Lenik1999

    Dobrý deň pán doktor, už dlhšiu dobu ma trápia dosť silný poslíčkovia, mám ich dnes a naposledy som ich mala pred týždňom. Cítim naozaj silne menštruačné bolesti a bolesti v krížovej oblasti aj celý deň, na druhý deň ani stopy po poslíčkoch. Je to normálne? Do nemocnice som nešla keďže nejde o presne intervaly medzi bolesťami. Ešte pripomeniem ze bruško mi vôbec netvrdne. Ďakujem za vašu odpoveď. Prajem pekný deň.

    Dobrý deň,
    je to úplne normálne, niekedy je veľký problém odlíšiť pôrod v behu od silných poslíčkov. Preto niektoré krajiny neberú tehotnú ako rodičku, pokiaľ nie je krčok otvorený na 5-6 cm, pretože ak sa začne zasahovať do pôrodného deja u ženy, ktorá má iba poslíčky, pôrod často dopadne zbytočne operačným výkonom.