• Tlak v posve

    Dobry den, som 17+4tt, uz vyse tyzdna pocitujem tlak v posve, akoby mi tam nieco vadilo, pocit cudzeho telesa v posve, ked si sadnem alebo lezim tak mam pocit akoby nieco malo vypadnut. Cervikometria bola 36mm, hovoria, ze je to v poriadku ale preco mavam taky pocit? Cim to moze byt? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    tieto pocity môžu byť spôsobené celkovým poklesom maternice kvôli váhe plodu. Ak máte normálne dlhý krčok (36 je úplne norma), tak je to iba subjektívne nepríjemný pocit bez následkov na vývoj tehotnosti.