• Hnedyý výtok po prehladke v 7tt

    , Autor: Paťaa

    Dobrý deň,
    chcela by som sa spýtať na hnedý výtok. V stredu som bola na potvrdení tehotenstva u svojej gynekologičky, som v 7tt povedala že všetko je ukážkové bez hocijakého problému.
    Ale včera večer som mala trošička hnedý výtok, nemám žiadne bolesti ani sa necítim zle do rána som ho už nemala.
    Viem že môže nastať takýto výtok po kontrole, preto by som sa chcela ujistiť.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    pokiaľ Vám lekárka nebrala cytologiu, tak krvácanie nesúvisí s prehliadkou. Treba počkať, čo sa bude diať, ak by ste začala mať silné bolesti a krváanie ako pri menštruácii bude potrebná kontrola.