• 35 týždeň tehotenstva

    , Autor: SimGas

    Dobrý deň p. Doktor, som v 35 tt. Tehotenstva. Nechcem hneď stresovať a bežať k doktorovi alebo na pohotovosť ale chcem sa spýtať už druhý krát sa mi stalo, že ma začalo pichat na pravej strane v podbrusku a keď som sa utrela tak som trošku spinila hnedým vytokom. Asi po pol hodine to prestalo aj spinenie aj to pichanie. Pohyby cítim, je to na poriadku? Alebo radšej mám zájsť k lekárovi?

    Dobrý deň,
    ťažko bez vyšetrenia niečo správne určiť, ale mohlo to byť aj v súvislosti s vyšetrením v poradnie, alebo pohlavným stykom. Prípadne sa začína prestavovať krčok maternice k pôrodu.
    Až sa to znova zopakuje, navštívte svojho gynekológa.