• tehu a duphaston

    Dobry den prajem....chcela by som pocuvat Vas nazor na duphaston v tehotenstve...nakolko aj pri prvom tehotenstve som mala utrogestan nemala som ziadne problemy ziadne ktvacanie a ani som nikdy nepotratila teraz som tiez otehotnela na prvy krat zatial bez problemov som v 7tt.a lekar mi dal so 12 tt brat dupik 2x1 hovorim ze som nemala problemy ani nic podobne a z eon to dava preventivne..no moc sa mi nepaci ze len tak preventivne ma pcha hormonmi neviem ci v tom mam pokracovat alebo vysadit dakujem pekne za skoru odpoved

    Dobrý deň,
    už chápem, prečo sa rušia na Slovensku oddelenia. Zbytočne sa mrhá financiami na lieky. zbytočne utrogestan aj duphaston, to stojí dosť pňazí.