• dobre ci zle

    dobry den,chcem sa opytat na vas nazor.34tyz. mi bol zisteny lahky oligohydramion,kontrolovali mi to,ze je to ok nezhorsuje sa sa to.dnes poradna podla PM39+1,p.pl.hlavickou,postavenia 2,placenta inzerovana na pravej strane zadnej steny,Gr3,v dostatocnej vzdialenosti od vnutornej branky,lahky oligohydramion,AFI 9-10MM,BIOMETRIA zodpoveda 37 tt,AVE 37+1,BPD 92,6MM 37+5,AC 325,7MM 36+3,FL 72,7MM 37+2,HMOTNOST PLODU CCA 3200-3300gr,FLOWMETRIA AU:RI 0,54,PI 0,84,A/B 2,2,BFHR 144/MIN.....ZAVER hranicny oligohydramion o tyz.nastup do porodnice......som uz z toho zmetena nakolko jeden lekar povie tak a iny zase nieco ine....vopred dakujem

    Dobrý deň,
    Plod je symetrický, zodpovedá gestačnému veku aj prietoky sů v norme. Nestresujte sa, malo by byť všetko v poriadku, iba Vás nechců nechať prenášať, čo je správny prístup.