• panicka porucha

    dobry den!

    Som v 23.t . Pred tehotenstvom som trpela panickou poruchou a brala som serlift. Prestalo to . a teraz počas tehotenstva nic neberiem. Zacina sa mi to asi vracat. Potrebujem mat len pocit, že keby sa to prejavilo tak či si môžem vziat serlift. Nic teraz neberiem, niekedy magneb6.
    vdaka

    Dobrý deň,
    keďže ide o psychiatrický liek, uričte jeho užívanie musí nariadiť psychiater. V tehotnosti je liek povolený, ak jeho užívanie je naozaj potrebné.