• Ciplox 500

    Dobrý deň pán doktor, chcela by som vás poprosiť o radu. Som v 19 týždni a 6 dni tehotenstva. Asi som nachladla odspodu. Zvyčajne, pred tehotenstvom, som si zvykla kúpiť urologický čaj, ale na jednom som nedávno čítala, že nie je vhodný pre tehotné, tak som radšej s týmto problémom išla za svojou gynekologičkou. Predpísala mi tabletky Ciplox 500. Na letáčiku k tomuto lieku som si prečítala, že nie je vhodný pre tehotné a dokonca že bábätku škodí. Preto by som vás chcela poprosiť aj o váš názor. Problémy už ustali, dokonca ani neboli až také vážne aby som musela brať antibiotiká, dokonca si nie som istá, že pani doktorka tento liek dobre poznala. Ďakujem vám veľmi pekne, príjemný deň

    Dobrý deň,
    je iba veľmi málo antibiotík, ktoré sa v tehotnosti nemožu a ciprofloxacín (CIplox) je jeden z nich. Navrhujem Vám zmeniť lekárku, mne to príde neskutočné, že Vám vybrala v gravidite práve toto.