• ctg vysetrenie

    Dobry den,

    som v 37 tyzdni, a na prvom a aj druhom vysetreni ctg mi napisali - zuzeny undul typ, NST reaktivny. Viete mi prosim blizsie vysvetlit co to znamena? Dakujem za odpoved.

    Dobrý deň,
    je to veľmi komplikované, ak máte zúžený CTG záznam tak nie je reaktívny. Musel by som záznam vidieť, aby som sa k tomu vyjadril. Ak nie je celkom normálny záznam, potom je potrebné urobiť ďalšie vyšetrenia.