• bránka

    Dobrý deň. Som v 37 t.t. Pri vyšetrení mi moja gynekologička povedala, že mám bránku otvorenú na dva prsty. Odoslala ma na CTG vyšetrenie do Levíc. Tam mi ale povedali,že takéto vyšetrenie robia len u nich hospitalizovaným pacientkam a bez dalšieho vyšetrenia ma poslali domov. Mám sa niečoho obávať alebo je to v poriadku? Nie je to nejako nebezpečné pre dieťatko?

    Dobrý deň,
    neviem, čo mám k tomu povedať.
    Ohrozená nie ste, CTG sleduje stav plodu, ktorý nesúvisí s nálezom na čípku, na druhej strane, ak obvodný gynekológ určite vyšetrenie požaduje, tak by sa malo spraviť, ale mám málo informácii.