Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,568 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • Výtoky v 9. týždni tehotenstva

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň!
  Chcela by som sa spýtať, či sa niečo nedáva na výtoky do 12. týždňa tehotenstva, lebo môj lekár mi nič nechcel dať, lebo všetko je kontraindikované. Mám taký hustý biely výtok a vylezie zo mňa vtedy, keď sa idem vycikať a ťahá sa ako slíž. Svrbenie zatiaľ nepociťujem. Neexistuje niečo také ako sedacie kúpele v nejakých bylinkách? Kamarátky mi radili sa potierať bielym jogurtom, ale ja sa toho obávam. Nemôžu tie výtoky ublížiť plodu ?

Podobné otázky

 • Canesten krém

  , Autor: Registrovaný používateľ

  Dobrý deň!
  Naposledy som sa Vás pýtala, čo si môžem dávať na výtoky v 9. týždni tehotenstva a Vy ste mi doporučili canesten krém. Lenže ja teraz tomu nerozumiem, či si ho mám dávať len zvonka / svrbenie zatiaľ nepociťujem / alebo sa môže zavádzať aj do vnútra. A aký si mám presne kúpiť, lebo som sa dočítala, že existuje klasický krém na potieranie zvonka a potom nejaký canesten 3 krém, kde sa zavádzajú do vnútra aplikátori. Vopred Vám ďakujem za odpoveď