• Krv

    Dobry den,
    chcela by som vas poprosit o radu. Predpokladam,ze som tehotna. Dnes mam 37 DC a asi pred 4 dnami som si robila test kde mi vysla ale slabunka ciarka. Tehotna som bola,takze viem ze priznaky mam tehotenske. No dnes na zachode pri utierani som mala na papieri krv. Bolo to trosku a potom uz nic. Co to moze znamenat?Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    ak ste mala pozitívny test, tak je vhodné vyšetrneie, na potvrdenie vnútromaternicovej gravidity.
    Zakrvácanie nemusí znamenať nič, ale aj hroziaci potrat či mimomaternicovú graviditu, preto je vhodné vyšetrenie.