• Preventan Akut

    Dobrý deň,
    Chcela by som sa Vás opýtať či môžem v 15.týždni tehotenstva brat Preventan Akut. Chcela by som ho brat preventívne pretože je chrípkové obdobie a bojím sa chrípky.
    Ďakujem.

    Dobrý deň,
    výrobca nedoporučuje užíva´t preventav v I. trimestry. keď som si pozrel zloženie:
    Složení:
    Nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy, ß-cyklodextrin, dále mikrokrystalická celulóza, kyselina citronová, laktóza, sacharóza, stearan hořečnatý, talek. Jedna tableta obsahuje 1 mg účinné složky umocněné ß-cyklodextrinem, který zajišťuje nejen rychlé vstřebávání účinných látek, ale i jejich maximální využití organizmem.

    tak som presne vedel, že tento liek naozaj ničomu neškodí. tak strašne všeobecný popis zloženia by sa hodil skor na jedlo než na liek.