• Vodnatý výtok v 2 trimestri

    Dobrý deň, prosím Vás o radu už asi 2x za 4 dni mám vodnatý výtok väčšinou keď uschne tak je biely, ale keď je čerstvý tak mám na nohavičkách asi cca 2cm mokrú plochu. Poradňu mám o 5 dni chcem sa opytať či ten výtok podľa Vás je niečo vážne alebo mám isť k lekárovi skor. Počula som, že keď je výtok vodnatý tak môže isť o výtok plodovej vody. Asi pred 2 týž. som vybrala Macmiror 6 ks a potom som si preventivne dávala lactovag. Môže to s tým súvisieť. Vopred Ďakujem Lucia

    Dobrý deň,
    nie je to plodová voda, pošva v gravidite secernuje vačšie množstvo sekrétu. Plodovej vody býva cca. 1 liter, vyzerá to ako by ste sa pomočila.